MUŞ ENDÜSTRİYEL MUTFAK 0543 889 44 48

MUŞ ENDÜSTRİYEL MUTFAK MALZEMELERİ

Endüstriyel mutfak nedir? Endüstriyel mutfakların kategorileri ve ölçüleri hakkında tasarımına dair önemli bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Paslanmaz çelikten imal edilen, her kullanıma uygun olan mutfak ihtiyaçlarının proje aşamasından son kullanım durumuna kadar hazırlanmasını sağlayan işletmeye endüstriyel mutfak sektörü ismi verilir.

Endüstriyel mutfak ekipmanı her sektöre hizmet verebilir ve firmaların mutfak ihtiyacını karşılar, uzun süre kullanılacak kaliteli paslanmaz ürünleri ve mutfak gereçlerini firmalara sunar.

Hizmet verdiğimiz Yerler

Endüstriyel mutfak hizmet sektörü geniş olan bir hizmettir. Fırın mutfağı, Otel mutfağı, Restoran mutfağı, Lokanta mutfağı, Bar mutfağı, Askeri tesis mutfağı, Hastane mutfağı, Pastane mutfağı, Okul mutfağı, Yurt mutfağı, Cafe mutfağı, Catering mutfağı, Dinlenme tesisi mutfağı, Gemi mutfağı, Medikal ürünler gibi birçok alan endüstriyel mutfak alanına girebilir.

Endüstriyel Mutfak Bölümleri

Ana Mutfak

  • Hazırlık bölümü; et, tavuk, balık hazırlık, sebze hazırlık, hamur hazırlık bölümlerinden oluşur.
  • Pişirme Bölümü; Pişirme ocakları fırınlar, davlumbazlardan oluşur.
  • Bulaşık yıkama bölümü; bulaşık alma grubu, bulaşık yıkama grubu, istifleme grubu gibi gruplara ayrılır.

Ana Mutfak için gerekli tüm ekipmanları firmamızda bulabilirsiniz.

Servis Mutfağı

  • Servis hazırlık ünitesi
  • Sıcak servis ünitesi
  • Soğuk servis ünitesi
  • Nötr servis ünitesi
  • Hareketli Servis ünitesi

Servis Mutfağı için gerekli tüm ekipmanları firmamızda bulabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL MUTFAK PROJELENDİRME

Her sektörde öncelikle endüstriyel mutfak kurmak adına mutfak ve servis mutfağı kurulacak alanı mutlaka  görmeliyiz.  Duvar ölçülerini alırken kiriş, su, elektrik, baca, tesisat, pencere ve kapılar dikkate alınarak projemizi şekillendiriyoruz.

Kapı girişlerinin dönüşü, merdiven boşlukları imalat yapılacak mutfak ürünlerinin geçişine engel olacak durumdaysa mutfak malzemelerini alana göre imal ediyoruz.

Ölçüsü aldığımız mutfak ve servis alanına uygun bir şekilde 3 boyutlu proje işlemi yapılarak mutfağın bitmiş halini sizlere gösteriyoruz.

Proje ve fiyat onayı sonunda anlaşma şekline uygun olarak mutfak malzemeleri imal edilebilir. Endüstriyel mutfak alanı gereçlerinin montajı uygun halde olması durumunda yapılarak endüstriyel mutfak kurulur.

Endüstriyel mutfak oldukça geniş bir kapsamda hizmet verir ve bu mutfağı kurmak isteyen firmalara oldukça ayrıntılı bir projelendirme çalışması yapmaktayız. Çünkü uzun süre hizmet verilecek bir alan kurulacağını ön görerek yapıyoruz.

En iyi teklif için 0 543 889 44 48